IntAct YTX7A-BS 12V 6Ah
Na zalihi
33.00€
Opis
| Specifikacija | |
| Tehnologija | AGM/SLA |
| Kapacitet | 6Ah |
| Stuja kratkog spoja CCA | 80A |
| Napon otvorenog kruga | 12.6V |
| Dužina | 150 mm |
| Širina | 87 mm |
| Visina | 94 mm |
| Težina | 2.7 Kg |
| Konektor | +L |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
Dodatne informacije
| Težina | 2.8 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 150 × 90 × 100 mm |





