Intact YTX20CH-BS 18Ah 280A
Opis
| Napon [ V ]: | 12 V |
| Tehnologija: | AGM |
| Polaritet: | 1 = pozitivni pol lijevo |
| Alternativne baterije: | YTX20CH-BS |
| Dimenzije (dxšxv): | 150x87x161mm |
| Proizvođač: | IntAct |
| Uvjet isporuke: | Novi akumulatorm s potrebnom kiselinom u
sigurnosnom pakiranju |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B00 – bez prirubnice |
| Terminal: | J |
| Amp hladnog ranga: | 280 A (EN) |
| Tip | Suhi akumulator s elektrolitom |
| DIN kôd: | 82002 |
| Kapacitet [Ah]: | 18 Ah (c20) |
| Težina predmeta: | 5,90 kg |
Glavne prednosti:
- Apsolutno bez održavanja
- Uključuje pakiranje kiseline
- Visoka učinkovitost
- Može se koristiti i u nagnutom položaju ( do 45 ° )
- Nakon punjenja zagarantiranom nepropusnom tehnologijom fleka
- Duži životni vijek
- Uključeno je suho prethodno napunjeno, kiselo pakiranje
Opseg primjene:
- motocikl
- skuter
- Quad / ATV
- jetski
- Traktor kosilica
Dostava:
- Nova YTX20CH-BS Bike-Power AGM 18Ah baterija motocikla ( DIN 82002 )
- Potrebna količina akumulatorske kiseline
- Terminalni vijci
zamjenjuje sljedeće baterije:
YTX20CH-BS
YTX20-BS
GTX20-BS
FTX20-BS
51802026
ETX20-BS
12-20 BS
CBTX20-BS
Dodatne informacije
| Težina | 5.9 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 160 × 100 × 170 mm |





