IntAct SLA12-22 12V 22Ah 230A
Opis
| Specifikacija | |
| Tehnologija | AGM/SLA |
| Kapacitet | 22Ah |
| Stuja kratkog spoja CCA | 230A |
| Napon otvorenog kruga | 12.6V |
| Dužina | 180 mm |
| Širina | 78 mm |
| Visina | 172 mm |
| Težina | 6.0 kg |
| Konektor | +D |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
Dodatne informacije
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 190 × 80 × 180 mm |





