Bike Exide EB12AL-A
Na zalihi
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 42.64€
Snižena cijena: 52.00€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Primjena | Moto sanjke ; Quadovi i ATV vozila ; Motocikli |
| Kapacitet baterije | 12.0 Ah |
| Struja hladnog starta | 165.0 A |
| Proizvođač akumulatora | EXIDE |
| Tip akumulatora | Pokretački / Kiselina / Suhi akumulator s elektrolitom |
| Polaritet akumulatora | R+ |
| Odušnik | Ispuštanje zraka – slijeva |
| Održavanje | S održavanjem |
| Tip | Suhi akumulator s elektrolitom |
| Dužina | 134.0 mm |
| Širina | 80.0 mm |
| Visina | 160.0 mm |
| Polaritet akumulatora | Standardni polovi |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B00 – bez prirubnice |
| Težina akumulatora | 1.1 kg |
| Komentari | Akumulator za motocikle, tip polova 12 |
| Nazivni napon | 12.0 V |
| Elektrolit uključen | Da |
| Težina | 4,32kg |
Dodatne informacije
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 200 × 200 × 200 mm |






