Bike Exide AGM 12-18 12V18Ah
99.00€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Namjena | za motocikle |
| Primjena | Vodeni skuteri ; Moto sanjke ; Quadovi i ATV vozila ; Motocikli |
| Kapacitet baterije | 18.0 Ah |
| Struja hladnog starta | 250.0 A |
| Proizvođač akumulatora | EXIDE |
| Tip akumulatora | AGM |
| Polaritet akumulatora | D+ |
| Model akumulatora | AGM |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Vrsta | Pokrenuti |
| Dužina | 181.0 mm |
| Širina | 77.0 mm |
| Visina | 167.0 mm |
| Polaritet akumulatora | Standardni polovi |
| Težina akumulatora | 6.5 kg |
| Komentari | Akumulator za motocikle, tip polova 6 |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B0 |
| Nazivni napon | 12.0 V |
Dodatne informacije
| Težina | 7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 190 × 80 × 175 mm |






