Yuasa YBX9155-080,12V 80Ah AGM
286.00€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Primjena | Osobna vozila |
| Kapacitet baterije | 80.0 Ah |
| Struja hladnog starta | 800.0 A |
| Proizvođač akumulatora | YUASA |
| Tip akumulatora | Pokretački / AGM |
| Polaritet akumulatora | D+ |
| Model akumulatora | YBX9000 AGM Start Stop Plus |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Tip | Pokrenuti |
| Dužina | 317.0 mm |
| Širina | 175.0 mm |
| Visina | 190.0 mm |
| Polaritet akumulatora | Standardna |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B13 |
| Težina akumulatora | 23.2 kg |
| Nazivni napon | 12.0 V |
Dodatne informacije
| Težina | 24 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 330 × 180 × 200 mm |





