Punjač XTRA VP4C 18650 Li-ion
Na zalihi
21.70€
Opis
| Podaci o proizvodu | |
| Proizvođač | Xtar |
| Model punjača | VP4C |
| Podržane vrste baterija | 1-4 Li-ion baterije 3,6 – 3,7V, zaštićene i nezaštićene |
| Podržane veličine baterija | 10440, 14500, 14650, 16340, 17500, 17670, 18350, 18500, 18650, 18700, 20700, 21700, 22650, 25500, 26650, 32650, 22650, 25500, 26650, 32650 – samo u dva ekstremna kanala (1 i 4) |
| maksimalna duljina baterije | 70 mm |
| ulazni napon i ulazna struja |
5V 2A |
| Uključeno napajanje | Ne |
| Način punjenja | procesorski kontrolirani TC/CC/CV |
| struje punjenja | 250mA 500mA 1000mA |
| krajnji napon Učitavanje |
Li-ion 3.6-3.7V: 4.2V ±0.05V |
| struja i napon | 250mA – <30mA 500mA – <40mA 1000mA – <100mA |
| Dodatne značajke | Lcd reaktivacija duboko ispražnjenih 0V ćelija i ćelija, mogućnost promjene napona i struje punjenja tijekom rada punjača |
| Sigurnost | Toplinski kratki spoj, prije nego što se baterija obrne |
| Dimenzije | 147 x 116 x 35 mm |
| Težina | 218g |
| Sadržaj seta | VP4C punjač,USB kabel,Priručnik |
Dodatne informacije
| Težina | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 150 × 70 × 40 mm |







