MWS 6V 7,2Ah AGM
Na zalihi
6.80€
Opis
MW Power MWS serije baterija namijenjene su uglavnom za korištenje u sustavima napajanja za alarmne centrale, blagajne i automatizaciju.
Zahvaljujući vrlo dobrom omjeru kvalitete i cijene, MWS baterije su stekle povjerenje mnogih kupaca. Ova vrsta baterija također se može koristiti kao izvor napajanja u prijenosnim uređajima.
■Značajke:
• Izrađen pomoću VRLA (AGM) tehnologije – bez održavanja
• Suhi tip, ne zahtijeva dolijevanje elektrolita
• Standardizirane dimenzije
■ Primjena:
• Alarmni sustavi
• Pričvno napajanje
| Model: | MW672 |
| Nazivni napon: | 6V |
| Kapacitet (C20): | 7,2Ah |
| Dimenzije (dxšxv): | 151x35x100 |
| Težina: | 1,13kg |
| Maksimalna konstantna struja pražnjenja: | 2,0A |
| Maksmalna vršna struja: | 85A (5 sec) |
| Konektor: | Faston 4,8 |
| Životni vijek: | 500 ciklusa |
| Unutarnji otpor: | 19 mOhm |
| Namjena: | Stacionarni |
Dodatne informacije
| Težina | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 160 × 40 × 110 mm |
Detaljniju tehničku specifikaciju preuzmite u obliku PDF-a.
Preuzmi PDF


