Fiamm Ecoforce AGM 105Ah VR950
Na zalihi
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 299.00€
Snižena cijena: 209.30€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Namjena | Pokretanje START-STOP vozila |
| Primjena | Osobna vozila ; Dostavna vozila |
| Kapacitet baterije | 105.0 Ah |
| Struja hladnog starta | 950.0 A |
| Proizvođač akumulatora | FIAMM |
| Tip akumulatora | Pokretački / AGM |
| Polaritet akumulatora | D+ |
| Model akumulatora | START&STOP AGM |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Tip | Pokretački |
| Dužina | 392.0 mm |
| Širina | 175.0 mm |
| Visina | 190.0 mm |
| Polaritet akumulatora | EN |
| Težina akumulatora | 28.8 kg |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B13 |
Uvjeti prodaje akumulatora putem Web shopa i trgovine pročitati ovdje!
Jamstvo 24 mjeseca!
Napomena:
Web shop cijena vrijedi isključivo za Internet prodaju i nema veze s cijenama u trgovini!
Iskazana cijena u Web shopu vrijedi u trgovini isključivo za gotovinsko plaćanje uz starog akumulatora bez ugradnje u vozilo ( samo prodaja).
Dodatne informacije
| Težina | 29 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 400 × 180 × 195 mm |






