Exide EP1200 140Ah 12V AGM
Dostupno po isteku zaliha
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 500.00€
Snižena cijena: 450.00€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Namjena | Marine i rekreacija |
| Primjena | Teretna vozila ; Kamperi ; Kamp prikolice ; Motorni čamci ; Električni čamci ; Jedrilice ; El. golf vozila ; |
| Kapacitet baterije | 140.0 Ah |
| Struja hladnog starta | 700.0 A |
| Proizvođač akumulatora | EXIDE |
| Tip akumulatora | AGM |
| Polaritet akumulatora | L+ |
| Model akumulatora | DVOSTRUKI AGM ; MARINE/RV |
| Snaga akumulatora | 1200.0 Wh |
| Dužina | 513.0 mm |
| Širina | 189.0 mm |
| Visina | 223.0 mm |
| Polaritet akumulatora | Standardni polovi |
| Težina akumulatora | 45.0 kg |
| Komentari | DUAL AGM plosnati |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B0 |
| EAN kod | 3661024035958 |
| Nazivni napon | 12.0 V |
| Težina | 44,30kg |
Dodatne informacije
| Težina | 46 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 513 × 200 × 213 mm |






