Bike Yuasa YIX30L-BS 12V 30Ah
256.90€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Primjena | Quadovi i ATV vozila ; Motocikli |
| Kapacitet baterije | 30 Ah |
| Struja hladnog starta | 400.0 A |
| Proizvođač akumulatora | YUASA |
| Tip akumulatora | Pokretački / AGM / Suhi akumulator s elektrolitom |
| Polaritet akumulatora | D+ |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Tip | Suhi akumulator s elektrolitom |
| Dužina | 166.0 mm |
| Širina | 126.0 mm |
| Visina | 175.0 mm |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B00 – bez prirubnice |
| Težina akumulatora | 9.90 kg |
| Nazivni napon | 12.0 V |
| Elektrolit uključen | Da |
Dodatne informacije
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 170 × 130 × 180 mm |





