Bike Yuasa YB4L-B 12V 4Ah
Na zalihi
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 19.40€
Snižena cijena: 24.00€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Primjena | Moto sanjke ; Quadovi i ATV vozila ; Motocikli |
| Kapacitet baterije | 4.0 Ah |
| Struja hladnog starta | 56.0 A |
| Proizvođač akumulatora | YUASA |
| Tip akumulatora | Pokretački / Kiselina / Suhi akumulator s elektrolitom |
| Polaritet akumulatora | R+ |
| Odušnik | Ispuštanje zraka – zdesna |
| Održavanje | S održavanjem |
| Tip | Suhi akumulator s elektrolitom |
| Dužina | 121.0 mm |
| Širina | 71.0 mm |
| Visina | 93.0 mm |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B00 – bez prirubnice |
| Težina akumulatora | 1.5 kg |
| Nazivni napon | 12.0 V |
| Elektrolit uključen | Da |
Dodatne informacije
| Težina | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 130 × 100 × 100 mm |






