Bike Yuasa YB16CL-B 12V 19Ah + elektrolit
Na zalihi
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 105.00€
Snižena cijena: 125.00€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Primjena | Quadovi i ATV vozila ; Motocikli |
| Kapacitet baterije | 20.0 Ah |
| Struja hladnog starta | 240.0 A |
| Proizvođač akumulatora | YUASA |
| Tip akumulatora | Pokretački / Kiselina |
| Polaritet akumulatora | R+ |
| Odušnik | Ispuštanje zraka – zdesna |
| Održavanje | S održavanjem |
| Tip | Suhi akumulator bez elektrolita |
| Dužina | 175.0 mm |
| Širina | 100.0 mm |
| Visina | 175.0 mm |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B00 – bez prirubnice |
| Težina akumulatora | 6.1 kg |
| Nazivni napon | 12.0 V |
| Elektrolit uključen | Ne |
| Potrebna količina elektrolita | 1.2 l |
Dodatne informacije
| Težina | 7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 180 × 110 × 180 mm |





