Bike Yuasa 51913 12V 19Ah
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 57.30€
Snižena cijena: 84.50€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Primjena | Quadovi i ATV vozila ; Motocikli |
| Kapacitet baterije | 19 Ah |
| Struja hladnog starta | 100.0 A |
| Proizvođač akumulatora | YUASA |
| Tip akumulatora | Pokretački / Kiselina |
| Polaritet akumulatora | D+ |
| Odušnik | Ispustni ventil – lijevo |
| Održavanje | S održavanjem |
| Tip | Suhi akumulator bez elektrolita |
| Dužina | 186.0 mm |
| Širina | 82.0 mm |
| Visina | 171.0 mm |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B00 – bez prirubnice |
| Težina akumulatora | 5.6 kg |
| Nazivni napon | 12.0 V |
| Elektrolit uključen | Da |
| Potrebna količina elektrolita | 1.0 l |
Dodatne informacije
| Težina | 5.6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 190 × 90 × 175 mm |





