Bike Exide ETZ14-BS 12V 11.2Ah
Dostupno po isteku zaliha
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 106.18€
Snižena cijena: 73.78€
Opis
| Polovi | ![]() ![]() |
| Proizvođač | Exide |
| Range | Exide Bez održavanja |
| Napon | 12 Volti |
| Sastav | Suhi AGM |
| Kapacitet (C20) | 11,2 Ah |
| CCA (EN) | 205 A |
| Dužina | 150 mm |
| Širina | 90 mm |
| Visina s polovima | 110 mm |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
Dodatne informacije
| Težina | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 200 × 200 × 200 mm |








