Bike Exide E60-N30-A 12V 30Ah
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 91.58€
Snižena cijena: 91.59€
Opis
| Polovi | ![]() ![]() |
| Proizvođač | Exide |
| Range | Exide s održavanjem |
| Napon | 12 Volti |
| Sastav | Mokri |
| Kapacitet (C20) | 30 Ah |
| CCA (EN) | 300 A |
| Dužina | 185 mm |
| Širina | 130 mm |
| Visina s polovima | 170 mm |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
Dodatne informacije
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 200 × 200 × 200 mm |




