Akumulator 4-Max deep-cycle 180Ah stacionarni
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 238.00€
Snižena cijena: 240.00€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Primjena | Kamperi ; Kamp prikolice ; Motorni čamci ; Električni čamci ; Jedrilice |
| Kapacitet baterije | 180.0 Ah |
| Proizvođač akumulatora | 4MAX |
| Tip akumulatora | Dubokog pražnjenja |
| Polaritet akumulatora | L+ |
| Model akumulatora | DEEP-CYCLE |
| Snaga akumulatora | 1260.0 Wh |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Dužina | 513.0 mm |
| Širina | 223.0 mm |
| Visina | 218.0 mm |
| Polaritet akumulatora | Standardni polovi |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B00 – bez prirubnice |
| Težina akumulatora | 44.1 kg |
| Nazivni napon | 12.0 V |
Uvjeti prodaje akumulatora putem Web shopa i trgovine pročitati ovdje!
Dodatne informacije
| Težina | 44.1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 513 × 223 × 218 mm |
| Napon | 12V |
| Kapacitet | 180Ah |
| Način učvršćenja | B13 |
| Polarizacija | +L |
| Tip polova | 1 |
| Snaga | 1260Wh |






