Žarulja 6V 5W Ba9s
Opis
| Detalji proizvoda | |
| Vrsta izvora svjetlosti | Bistra |
| Linija | Oldtimer |
| Napon | 6.0V |
| Nazivna snaga | 5W |
| Tip grla | Ba9s |
| Tip lampe | Pomoćna |
| Količina | 1.0 kom. |
| Pakiranje | Rifuza |
| Težina | 0,02 kg |
Dodatne informacije
| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10 × 10 × 20 mm |




