Yuasa YBX3063 12V 45Ah
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 58.53€
Snižena cijena: 74.90€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Primjena | Osobna vozila |
| Kapacitet baterije | 45.0 Ah |
| Struja hladnog starta | 440.0 A |
| Proizvođač akumulatora | YUASA |
| Tip akumulatora | Pokretački |
| Polaritet akumulatora | D+ |
| Model akumulatora | YBX3000 SMF |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Tip | Pokretački |
| Dužina | 207.0 mm |
| Širina | 175.0 mm |
| Visina | 175.0 mm |
| Polaritet akumulatora | Standardna |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B13 |
| Težina akumulatora | 11.6 kg |
| Nazivni napon | 12.0 V |
Dodatne informacije
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 210 × 180 × 180 mm |




