Yuasa DLMC230 12V 230Ah
Na zalihi
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 430.00€
Snižena cijena: 387.00€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Namjena | Startno- stacionarni DUAL |
| Primjena | Marine, Kamping, itd. |
| Kapacitet baterije | 230.0 Ah |
| Struja hladnog starta | 1350.0 A |
| Proizvođač akumulatora | YUASA |
| Tip akumulatora | DUAL |
| Polaritet akumulatora | L+ |
| Model akumulatora | Ca&Ca |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Tip | Pokretački |
| Dužina | 516.0 mm |
| Širina | 274.0 mm |
| Visina | 236.0 mm |
| Polaritet akumulatora | Standardna |
| Težina akumulatora | 56.7 kg |
Dodatne informacije
| Težina | 57 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 520 × 280 × 240 mm |





