- Ne možete dodati tu količinu u košaricu — imamo 1 na zalihi, a vi već imate 1 u vašoj košarici. Prikaži košaricu
Yuasa 3000 95Ah +L YTX3334
Na zalihi
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 112.00€
Snižena cijena: 133.00€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Primjena | Osobna vozila |
| Kapacitet baterije | 95.0 Ah |
| Struja hladnog starta | 720.0 A |
| Proizvođač akumulatora | YUASA |
| Tip akumulatora | Pokretački |
| Polaritet akumulatora | L+ |
| Model akumulatora | YBX3000 SMF |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Tip | Pokrenuti |
| Dužina | 303.0 mm |
| Širina | 174.0 mm |
| Visina | 225.0 mm |
| Polaritet akumulatora | Standardna |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B01 |
| Težina akumulatora | 20.92 kg |
| Nazivni napon | 12.0 V |
Dodatne informacije
| Težina | 21 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 305 × 180 × 230 mm |




