YUASA 3000 62Ah +D YBX3027
99.00€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Namjena | Porketanje motora |
| Primjena | Osobna vozila |
| Kapacitet baterije | 62.0 Ah |
| Struja hladnog starta | 550.0 A |
| Proizvođač akumulatora | YUASA |
| Tip akumulatora | Pokretački |
| Polaritet akumulatora | D+ |
| Model akumulatora | YBX3000 SMF |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Vrsta | Pokrenuti |
| Dužina | 243.0 mm |
| Širina | 175.0 mm |
| Visina | 190.0 mm |
| Polaritet akumulatora | Standardno |
| Težina akumulatora | 15.93 kg |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B13 |
| EAN kod | 5050694029547 |
| Nazivni napon | 12.0 V |
Dodatne informacije
| Težina | 16 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 250 × 180 × 190 mm |





