Yuasa 3000 36Ah+D YBX3054 “JIS”
Dostupno po isteku zaliha
69.00€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Namjena | Pokretanje motora |
| Primjena | Osobna vozila i radni strojevi |
| Kapacitet baterije | 36.0 Ah |
| Struja hladnog starta | 330.0 A |
| Proizvođač akumulatora | YUASA |
| Tip akumulatora | Pokretački |
| Polaritet akumulatora | D+ |
| Model akumulatora | YBX3000 SMF-JIS |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Tip | Ca/Ca |
| Dužina | 187.0 mm |
| Širina | 127.0 mm |
| Visina | 227.0 mm |
| Polaritet akumulatora | Standardna |
| Težina akumulatora | 9.5 kg |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | Boo |
Dodatne informacije
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 190 × 130 × 230 mm |
Detaljniju tehničku specifikaciju preuzmite u obliku PDF-a.
Preuzmi PDF



