Varta Silver AGM 95Ah 850A
245.00€
Opis
Varta akumulatori isključivo se prodaju u WEB-shopu (putem interneta)!
Prodaja u trgovini isključivo uz najavu!
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Primjena | Osobna vozila ; Dostavna vozila |
| Kapacitet baterije | 95.0 Ah |
| Struja hladnog starta | 850.0 A |
| Proizvođač akumulatora | VARTA |
| Tip akumulatora | AGM |
| Polaritet akumulatora | D+ |
| Model akumulatora | START&STOP AGM |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Vrsta | Pokrenuti |
| Dužina | 353.0 mm |
| Širina | 175.0 mm |
| Visina | 190.0 mm |
| Polaritet akumulatora | 1 |
| Težina akumulatora | 26.4 kg |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B13 – letvica 10,5 mm |
| Šifra proizvođača | A5 |
| EAN kod | 4016987141014 |
| Nazivni napon | 12.0 V |
| Vozila s funkcijom Start/Stop | Da |
Jamstvo 24 mjeseca!
Napomena:
Web shop cijena vrijedi isključivo za Internet prodaju i nema veze s cijenama u trgovini!
Dodatne informacije
| Težina | 27 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 360 × 180 × 195 mm |






