Start kabel 700A 35mm2 4.5m
Na zalihi
120.00€
Opis
Specifikacije
| neprekidna struja | 700A |
| Presjek kabela | 35 mm² |
| Duljina kabela | 4,5 metara |
| Otvaranje čeljusti kliješta | 4,5 cm |
| Materijal stezaljke | Mjed |
| S izoliranim stezaljkama | Ne |
| Težina | 3,52 kg |
Dodatne informacije
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 400 × 300 × 150 mm |
Detaljniju tehničku specifikaciju preuzmite u obliku PDF-a.
Preuzmi PDF





