Intact GEL CTZ12-S 12V 11Ah
Na zalihi
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 80.00€
Snižena cijena: 64.00€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Namjena | za motocikle |
| Primjena | Moto sanjke ; Quadovi i ATV vozila ; Motocikli |
| Kapacitet baterije | 11.0 Ah |
| Struja hladnog starta | 210.0 A |
| Proizvođač akumulatora | IntAct |
| Tip akumulatora | Pokretački / AGM |
| Polaritet akumulatora | L+ |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Vrsta | Pokrenuti |
| Dužina | 150.0 mm |
| Širina | 87.0 mm |
| Visina | 110.0 mm |
| Težina akumulatora | 3.7 kg |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B00 – bez prirubnice |
| EAN kod | 4250227524230 |
| Nazivni napon | 12.0 V |
Dodatne informacije
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 160 × 90 × 120 mm |






