Intact CB16AL-A2 12V 16Ah 120A
Na zalihi
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 75.00€
Snižena cijena: 42.00€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Namjena | za motocikle |
| Primjena | Moto sanjke ; Quadovi i ATV vozila ; Motocikli |
| Kapacitet baterije | 16.0 Ah |
| Struja hladnog starta | 120.0 A |
| Proizvođač akumulatora | IntAct |
| Tip akumulatora | Pokretački / Kiselina / Suhi akumulator s elektrolitom |
| Polaritet akumulatora | D+ |
| Odušnik | Odušnik – slijeva |
| Održavanje | S održavanjem |
| Vrsta | Suhi akumulator s elektrolitom |
| Dužina | 207.0 mm |
| Širina | 72.0 mm |
| Visina | 164.0 mm |
| Težina akumulatora | 5.68 kg |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B00 – bez prirubnice |
| Elektrolit uključen | Da |
| Nazivni napon | 12.0 V |
Dodatne informacije
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 210 × 80 × 110 mm |




