Gambright 12V 55W, H1
Na zalihi
1.59€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Vrsta izvora svjetlosti | H1 |
| Linija | Super Light |
| Napon | 12.0 V |
| Nazivna snaga | 55 W |
| Tip grla | P14,5S |
| Tip lampe | halogen |
| Količina | 1.0 kom. |
| Pakiranje | kutija |
| Težina | 0,01kg |
Dodatne informacije
| Težina | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50 × 10 × 10 mm |






