Fiamm Titanium Pro 44Ah Punto
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 83.00€
Snižena cijena: 58.10€
Opis
| Primjena | Osobna vozila |
| Kapacitet baterije | 44.00 Ah |
| Struja hladnog starta | 390.0 A |
| Proizvođač akumulatora | FIAMM |
| Tip akumulatora | Pokretački |
| Polaritet akumulatora | D+ |
| Model akumulatora | Titanium PRO |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Dužina | 175.0 mm |
| Širina | 175.0 mm |
| Visina | 190.0 mm |
| Polaritet akumulatora | EN |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B13 |
| Težina akumulatora | 11.00 kg |
| Nazivni napon | 12.0 V |
| Šifra proizvođača | L1B44P |
| EAN kod | 8009601214160 |
Uvjeti prodaje akumulatora putem Web shopa i trgovine pročitati ovdje!
Jamstvo 36 mjeseci!
Napomena:
Web shop cijena vrijedi isključivo za Internet prodaju i nema veze s cijenama u trgovini!
Iskazana cijena u Web shopu vrijedi u trgovini isključivo za gotovinsko plaćanje uz starog akumulatora bez ugradnje u vozilo ( samo prodaja).
FIAMM globalni je lider među najboljim starterskim baterijama za standardnu opremu najprestižnijih proizvođača automobila na svijetu, kao što su: Opel-Vauxhall, Mercedes Benz, Peugot-Citoren, Renault, Ferrari, Maserati, FCA Group, Volvo, Jaguar, Toyota i Nissan.
FIAMM ima veliko iskustvo u industriji električne mobilnosti za privatni prijevoz (FCA Brazil i nagrađivani IVECO Daily Electric), javni prijevoz (glavna suradnja u SAD-u, UAE i Australiji).
TITANIJI PROTITIJI visokokvalitetni proizvodi tvrtke FIAMM, udovoljavajući europskim EN standardima: pridonijeti poštivanju okoliša iz programa oporavka akumulatorskih plinova “ Roccolta Amica “ * i preporučuju ih stručnjaci FIAMM mreže.
Glavne prednosti raspona Titan PRO: maksimalna snaga za najzahtjevnije moderne automobile, dostupne u većini europskih veličina (DIN), ovo je 100% talijanski proizvod.
Dodatne informacije
| Težina | 11.5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 207 × 175 × 175 mm |






