EXIDE EK820 12V 82Ah AGM
Na zalihi
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 255.00€
Snižena cijena: 178.50€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Primjena | Osobna vozila |
| Kapacitet baterije | 82.0 Ah |
| Struja hladnog starta | 800.0 A |
| Proizvođač akumulatora | EXIDE |
| Tip akumulatora | AGM |
| Polaritet akumulatora | D+ |
| Model akumulatora | AGM ; START&STOP AGM |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Tip | Pokrenutački |
| Dužina | 315.0 mm |
| Širina | 175.0 mm |
| Visina | 190.0 mm |
| Polaritet akumulatora | Standardna |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B13 |
| Težina akumulatora | 23.3 kg |
| Nazivni napon | 12.0 V |
Uvjeti prodaje akumulatora putem Web shopa i trgovine pročitati ovdje!
Jamstvo 24 mjeseca!
Napomena:
Web shop cijena vrijedi isključivo za Internet prodaju i nema veze s cijenama u trgovini!
Iskazana cijena u Web shopu vrijedi u trgovini isključivo za gotovinsko plaćanje uz starog akumulatora bez ugradnje u vozilo ( samo prodaja).
Dodatne informacije
| Težina | 24 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 320 × 180 × 200 mm |






