Exide EG1100 12V 110Ah
Dostupno po isteku zaliha
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 200.00€
Snižena cijena: 140.00€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Primjena | Teretna vozila ; Poljoprivredni strojevi ; |
| Kapacitet baterije | 110.0 Ah |
| Struja hladnog starta | 750.0 A |
| Proizvođač akumulatora | EXIDE |
| Tip akumulatora | Pokretački |
| Polaritet akumulatora | D+ |
| Model akumulatora | STARTPRO |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Dužina | 349.0 mm |
| Širina | 175.0 mm |
| Visina | 235.0 mm |
| Polaritet akumulatora | Standardni polovi |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B0 |
| Težina akumulatora | 26.4 kg |
| Nazivni napon | 12.0 V |
Uvjeti prodaje akumulatora putem Web shopa i trgovine pročitati ovdje!
Jamstvo 24 mjeseca!
Napomena:
Web shop cijena vrijedi isključivo za Internet prodaju i nema veze s cijenama u trgovini!
Iskazana cijena u Web shopu vrijedi u trgovini isključivo za gotovinsko plaćanje uz starog akumulatora bez ugradnje u vozilo ( samo prodaja).
Dodatne informacije
| Težina | 27 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 350 × 180 × 250 mm |





