Dyno AGM 12V 52Ah/C20 M6
Opis
| Primjena | Elektro vozila, Golf car, Invalidska vozila |
| Kapacitet baterije C20 | 52 Ah |
| Kapacitet baterije C5 | 46 Ah |
| Proizvođač akumulatora | Dyno |
| Tip akumulatora | Deep cycle, |
| Polaritet akumulatora | D+ |
| Model akumulatora | Dyno Europa AGM |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Dužina | 197..0 mm |
| Širina | 165.0 mm |
| Visina | 175.0 mm |
| Polaritet akumulatora | M6 unutršnji navoj |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B00 |
| Težina akumulatora | 14.5 kg |
| Nazivni napon | 12.0 V |
Dodatne informacije
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 200 × 170 × 180 mm |




