Bike Yuasa YTX7A-BS 12V 7Ah
Na zalihi
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 62.00€
Snižena cijena: 58.00€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Primjena | Moto sanjke ; Quadovi i ATV vozila ; Motocikli |
| Kapacitet baterije | 6.3 Ah |
| Struja hladnog starta | 105.0 A |
| Proizvođač akumulatora | YUASA |
| Tip akumulatora | Pokretački / AGM / Suhi akumulator s elektrolitom |
| Polaritet akumulatora | L+ |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Tip | Suhi akumulator s elektrolitom |
| Dužina | 150.0 mm |
| Širina | 87.0 mm |
| Visina | 93.0 mm |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B00 – bez prirubnice |
| Težina akumulatora | 2.6 kg |
| Nazivni napon | 12.0 V |
| Elektrolit uključen | Da |
Dodatne informacije
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 160 × 90 × 90 mm |






