Bike Yuasa YTX4L-BS 12V 3Ah 35
Na zalihi
31.00€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Primjena | Quadovi i ATV vozila ; Motocikli |
| Kapacitet baterije | 3.2 Ah |
| Struja hladnog starta | 50.0 A |
| Proizvođač akumulatora | YUASA |
| Tip akumulatora | Pokretački / AGM / Suhi akumulator s elektrolitom |
| Polaritet akumulatora | R+ |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Tip | Suhi akumulator s elektrolitom |
| Dužina | 114.0 mm |
| Širina | 71.0 mm |
| Visina | 86.0 mm |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B00 – bez prirubnice |
| Težina akumulatora | 1.4 kg |
| Nazivni napon | 12.0 V |
| Elektrolit uključen | Da |
Dodatne informacije
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 120 × 80 × 90 mm |






