Bike Yuasa YTX20H-BS 12V 18Ah
159.00€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Primjena | Quadovi i ATV vozila ; Motocikli |
| Kapacitet baterije | 18.9 Ah |
| Struja hladnog starta | 310.0 A |
| Proizvođač akumulatora | YUASA |
| Tip akumulatora | Pokretački / AGM / Suhi akumulator s elektrolitom |
| Polaritet akumulatora | L+ |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Tip | Suhi akumulator s elektrolitom |
| Dužina | 175.0 mm |
| Širina | 87.0 mm |
| Visina | 155.0 mm |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B00 – bez prirubnice |
| Težina akumulatora | 6.7 kg |
| Nazivni napon | 12.0 V |
| Elektrolit uključen | Da |
Dodatne informacije
| Težina | 7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 180 × 90 × 160 mm |




