Bike Yuasa YB14L-A2 12V 14Ah + elektrolit
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 59.90€
Snižena cijena: 66.20€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Primjena | Quadovi i ATV vozila ; Motocikli |
| Kapacitet baterije | 14.7 Ah |
| Struja hladnog starta | 175.0 A |
| Proizvođač akumulatora | YUASA |
| Tip akumulatora | Pokretački / Kiselina |
| Polaritet akumulatora | D+ |
| Odušnik | Ispuštanje zraka – s lijeva |
| Održavanje | S održavanjem |
| Tip | Suhi akumulator bez elektrolita |
| Dužina | 136.0 mm |
| Širina | 91.0 mm |
| Visina | 168.0 mm |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B00 – bez prirubnice |
| Težina akumulatora | 4.6 kg |
| Nazivni napon | 12.0 V |
| Elektrolit uključen | Da |
| Potrebna količina elektrolita | 0.9 l |
Dodatne informacije
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 140 × 100 × 170 mm |






