Bike Yuasa YB12A-A 12V 12Ah + elektrolit
Na zalihi
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 45.00€
Snižena cijena: 55.50€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Primjena | Moto sanjke ; Quadovi i ATV vozila ; Motocikli |
| Kaplacitet baterije | 12.6 Ah |
| Struja hladnog starta | 150.0 A |
| Proizvođač akumulatora | YUASA |
| Tip akumulatora | Pokretački / Kiselina |
| Polaritet akumulatora | L+ |
| Odušnik | Ispuštanje zraka – slijeva |
| Održavanje | S održavanjem |
| Tip | Suhi akumulator bez elektrolita |
| Dužina | 134.0 mm |
| Širina | 80.0 mm |
| Visina | 160.0 mm |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B00 – bez prirubnice |
| Težina akumulatora | 4.1 kg |
| Nazivni napon | 12.0 V |
| Elektrolit uključen | Ne |
| Potrebna količina elektrolita | 0.8 |
Dodatne informacije
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 140 × 90 × 170 mm |






