Bike Yuasa Y50-N18L-A 12V 20Ah
Na zalihi
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 109.70€
Snižena cijena: 114.20€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Primjena | Quadovi i ATV vozila ; Motocikli |
| Kapacitet akumulatora | 21.1 Ah |
| Struja hladnog starta | 215.0 A |
| Proizvođač akumulatora | YUASA |
| Tip akumulatora | Pokretački / Kiselina |
| Polaritet akumulatora | D+ |
| Odušnik | Ispusni ventil – lijevo |
| Održavanje | S održavanjem |
| Tip | Suhi akumulator bez elektrolita |
| Dužina | 205.0 mm |
| Širina | 90.0 mm |
| Visina | 162.0 mm |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B00 – bez prirubnice |
| Težina akumulatora | 7.4 kg |
| Nazivni napon | 12.0 V |
| Elektrolit uključen | Ne |
| Potrebna količina elektrolita | 1.4 l |
Dodatne informacije
| Težina | 7.5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 210 × 95 × 170 mm |





