Bike Yuasa TTZ7S 12V 6.3Ah
71.90€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Primjena | Motocikli |
| Kapacitet baterije | 6.3 Ah |
| Struja hladnog starta | 90.0 A |
| Proizvođač akumulatora | YUASA |
| Tip akumulatora | Pokretački / AGM / Suhi akumulator s elektrolitom |
| Polaritet akumulatora | D+ |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Tip | Suhi akumulator s elektrolitom |
| Dužina | 113.0 mm |
| Širina | 70.0 mm |
| Visina | 105.0 mm |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B00 – bez prirubnice |
| Težina akumulatora | 2,34 kg |
| Nazivni napon | 12.0 V |
| Elektrolit uključen | Da |
Dodatne informacije
| Težina | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 120 × 70 × 110 mm |





