Bike Yuasa 12N5.5-4A 12V 5.5Ah
Na zalihi
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 25.90€
Snižena cijena: 26.50€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Primjena | Quadovi i ATV vozila ; Motocikli |
| Kapacitet baterije | 5.8 Ah |
| Struja hladnog starta | 60.0 A |
| Proizvođač akumulatora | YUASA |
| Tip akumulatora | Pokretački / Kiselina |
| Polaritet akumulatora | L+ |
| Odušnik | Ispuštanje zraka – slijeva |
| Održavanje | S održavanjem |
| Tip | Suhi akumulator bez elektrolita |
| Dužina | 135.0 mm |
| Širina | 60.0 mm |
| Visina | 130.0 mm |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B0 |
| Težina akumulatora | 2.5 kg |
| Nazivni napon | 12.0 V |
| Elektrolit uključen | Ne |
| Potrebna količina elektrolita | 0.4 l |
Dodatne informacije
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 140 × 60 × 150 mm |






