Bike EXIDE ETX7L-BS 12V 6Ah
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 48.44€
Snižena cijena: 34.45€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Primjena | Moto sanjke ; Quadovi i ATV vozila ; Motocikli |
| Kapacitet baterije | 6.0 Ah |
| Struja hladnog starta | 100.0 A |
| Proizvođač akumulatora | EXIDE |
| Tip akumulatora | Pokretački / AGM / Suhi akumulator s elektrolitom |
| Polaritet akumulatora | R+ |
| Model akumulatora | STANDARD |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Tip | Suhi akumulator s elektrolitom |
| Dužina | 113.0 mm |
| Širina | 70.0 mm |
| Visina | 130.0 mm |
| Polaritet akumulatora | Standardni polovi |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B00 – bez prirubnice |
| Težina akumulatora s elektrolitom | 5.5 kg |
| Komentari | Akumulator za motocikle, tip polova 7 |
| Nazivni napon | 12.0 V |
| Elektrolit uključen | Da |
| Težina | 2,58kg |
Dodatne informacije
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 150 × 100 × 200 mm |






