Bike Exide ETX14AHL-BS 12V12Ah
Dostupno po isteku zaliha
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 79.63€
Snižena cijena: 83.65€
Opis
| Polovi | ![]() ![]() |
| Proizvođač | Exide |
| Range | Exide Bez održavanja |
| Napon | 12 Volti |
| Sastav | Suhi AGM |
| Kapacitet (C20) | 12 Ah |
| CCA (EN) | 210 A |
| Dužina | 135 mm |
| Širina | 90 mm |
| Visina s polovima | 165 mm |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
Dodatne informacije
| Težina | 5.5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 200 × 200 × 200 mm |








