Bike EXIDE EB5L-B 12V 5Ah
Na zalihi
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 20.57€
Snižena cijena: 20.41€
Opis
| Polovi | ![]() ![]() |
| Proizvođač | Exide |
| Range | Exide s održavanjem |
| Napon | 12 Volti |
| Sastav | Mokri |
| Kapacitet (C20) | 5 Ah |
| CCA (EN) | 65 A |
| Dužina | 120 mm |
| Širina | 60 mm |
| Visina s polovima | 130 mm |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
Dodatne informacije
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 150 × 150 × 150 mm |



