Bike Exide EB16CL-B
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 88.92€
Snižena cijena: 64.60€
Opis
| Polovi | ![]() ![]() |
| Proizvođač | Exide |
| Range | Exide Conventional |
| Napon | 12 Volti |
| Sastav | Mokri |
| Kapacitet (C20) | 19 Ah |
| CCA (EN) | 190 A |
| Dužina | 175 mm |
| Širina | 100 mm |
| Visina s polovima | 175 mm |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
| Barcode (EAN) | 3661024033503 |
Dodatne informacije
| Težina | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 200 × 200 × 200 mm |






