Bike Exide AGM12-7 12V 6Ah
Opis
| Primjena | Moto sanjke ; Quadovi i ATV vozila ; Motocikli |
| Kapacitet baterije | 7.0 Ah |
| Struja hladnog starta | 100.0 A |
| Proizvođač akumulatora | EXIDE |
| Tip akumulatora | Pokretački / AGM |
| Polaritet akumulatora | D+ |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Tip | Pokrenuti |
| Dužina | 113.0 mm |
| Širina | 70.0 mm |
| Visina | 105.0 mm |
| Polaritet akumulatora | Standardni polovi |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B00 – bez prirubnice |
| Težina akumulatora | 2.2 kg |
| Komentari | Akumulator za motocikle, tip polova 8 |
| Nazivni napon | 12.0 V |
| Jamstvo | 12 mjeseci |




