Akumulator 4-Max deep-cycle 90Ah stacionarni
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 107.51€
Snižena cijena: 133.00€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Primjena | Kamperi ; Kamp prikolice ; Motorni čamci ; Električni čamci ; Jedrilice |
| Kapacitet baterije | 90.0 Ah |
| Proizvođač akumulatora | 4MAX |
| Tip akumulatora | Dubokog pražnjenja |
| Polaritet akumulatora | R+ |
| Model akumulatora | DEEP-CYCLE |
| Snaga akumulatora | 630.0 Wh |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Dužina | 353.0 mm |
| Širina | 175.0 mm |
| Visina | 190.0 mm |
| Polaritet akumulatora | Standardni polovi |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B13 – letvica 10,5 mm |
| Težina akumulatora | 24.38 kg |
| Nazivni napon | 12.0 V |
Uvjeti prodaje akumulatora putem Web shopa i trgovine pročitati ovdje!
Dodatne informacije
| Težina | 24.38 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 353 × 175 × 190 mm |
| Napon | 12V |
| Kapacitet | 90Ah |
| Način učvršćenja | B13 |
| Polarizacija | 0 (+D) |
| Tip polova | 1 |
| Snaga | 630Wh |







