Akumulator 4-Max 110Ah
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Primjena | Dostavna vozila ; Teretna vozila ; Poljoprivredni strojevi ; Strojevi u građevini |
| Kapacitet baterije | 110.0 Ah |
| Struja hladnog starta | 800.0 A |
| Proizvođač akumulatora | 4MAX |
| Tip akumulatora | Pokretački |
| Polaritet akumulatora | D+ |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Dužina | 348.0 mm |
| Širina | 177.0 mm |
| Visina | 234.0 mm |
| Polaritet akumulatora | Standardni polovi |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B03 – letvica 10,5 mm |
| Težina akumulatora | 24.38 kg |
| Nazivni napon | 12.0 V |
Uvjeti prodaje akumulatora putem Web shopa i trgovine pročitati ovdje!
Dodatne informacije
| Težina | 24.38 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 348 × 177 × 234 mm |






