Akumulator 4-Max 100Ah
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 87.00€
Snižena cijena: 89.00€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Primjena | Osobna vozila ; Dostavna vozila |
| Kapacitet baterije | 100.0 Ah |
| Struja hladnog starta | 800.0 A |
| Proizvođač akumulatora | 4MAX |
| Tip akumulatora | Pokretački |
| Polaritet akumulatora | D+ |
| Model akumulatora | ECOLINE |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Tip | Pokrenuti |
| Dužina | 353.0 mm |
| Širina | 175.0 mm |
| Visina | 190.0 mm |
| Polaritet akumulatora | Standardni polovi |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B13 – letvica 10,5 mm |
| Težina akumulatora | 22.8 kg |
| Nazivni napon | 12.0 V |
Uvjeti prodaje akumulatora putem Web shopa i trgovine pročitati ovdje!
Dodatne informacije
| Težina | 23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 353 × 175 × 190 mm |






