4-MAX 65Ah EFB +D jap
Na zalihi
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 91.10€
Snižena cijena: 110.00€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Primjena | Osobna vozila ; Dostavna vozila |
| Kapacitet baterije | 65.0 Ah |
| Struja hladnog starta | 630.0 A |
| Proizvođač akumulatora | 4MAX |
| Tip akumulatora | Pokretački / EFB |
| Polaritet akumulatora | R+ |
| Model akumulatora | START&STOP EFB |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Tip | Pokrenuti |
| Dužina | 230.0 mm |
| Širina | 170.0 mm |
| Visina | 225.0 mm |
| Polaritet akumulatora | Standardni polovi |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B00 – bez prirubnice |
| Težina akumulatora | 16.5 kg |
| Nazivni napon | 12.0 V |
| Težina | 15,47kg |
Uvjeti prodaje akumulatora putem Web shopa i trgovine pročitati ovdje!
Dodatne informacije
| Težina | 16 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 230 × 175 × 225 mm |






