Bike Yuasa YB16AL-A2 12V 16Ah + elektrolit
83.50€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Primjena | Quadovi i ATV vozila ; Motocikli |
| Kapacitet baterije | 16.8 Ah |
| Struja hladnog starta | 210.0 A |
| Proizvođač akumulatora | YUASA |
| Tip akumulatora | Pokretački / Kiselina |
| Polaritet akumulatora | D+ |
| Odušnik | Ispuštanje zraka – slijeva |
| Održavanje | S održavanjem |
| Tip | Suhi akumulator bez elektrolita |
| Dužina | 207.0 mm |
| Širina | 72.0 mm |
| Visina | 164.0 mm |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B00 – bez prirubnice |
| Težina akumulatora | 5.3 kg |
| Nazivni napon | 12.0 V |
| Elektrolit uključen | Ne |
| Potrebna količina elektrolita | 1.1 l |
Dodatne informacije
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 210 × 75 × 170 mm |





